Wtorek, 21. Listopad 2017

Zgrupowanie Warsaw Masters Team.

9

Największy w Polsce klub pływacki osób dorosłych WMT tym razem na zgrupowanie wybrał się do Giżycka.
Pasjonaci pływania, byli zawodnicy i triathloniści swoje umiejętności oraz kondycje mogli poprawiać pod okiem świetnej kadry trenerskiej. Tradycją jest, że WMT na zgrupowania zaprasza do współpracy trenerskie znakomitości lub sportowe legendy. Osobą, która przyjęła to zaproszenie był Marcin Maliński (Malinski Team), jeden z największych zmiennistów w historii polskiego pływania, złoty medalista ME, dwukrotny brązowy medalista MŚ i zwycięzca PŚ z 1995 w stylu zmiennym. Stażysta amerykańskiej szkoły w Mission Viejo i dwukrotny olimpijczyk nie zastanawiał się długo nad propozycją Andrzeja Skorykowa i Moniki Jareckiej-Skorykow, po prostu kocha tą robotę.
Choć COS-OPO w Giżycku nie posiada własnego basenu, a zawodnicy musieli dojeżdżać na basen MOSiR-u udało im się zrealizować w ciągu 8 dni 12 jednostek treningów pływackich.
Codziennie 36-cio osobowa grupa zawodników miała możliwość wyboru treningu dodatkowego np. kolarskiego MTB lub szosowego, biegowego, siłowni połączonej z crossfitem czy kajakowego. Wieczorem zaś na sali konferencyjnej omawiali i analizowali sfilmowaną własną technikę sportową i słuchali wykładów. Mówiąc krótko dzień wypełniony od rana do nocy, tak właśnie trenują mastersi...tylko pozazdrościć.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 766